вівторок, 3 січня 2017 р.

Шановні педагоги!Запрошуємо вас до участі у ІІ  районній науково-практичній онлайн-конференції на тему «Акмеологічна стратегія професійної діяльності сучасного вчителя».
Районна конференція буде проходити в режимі онлайн. У зазначені вище дні о 14 год. будуть проведені вебінари для вчителів відповідних категорій.
Усі матеріали будуть розміщені на блозі конференції http://trmk-conf2017.blogspot.com/ . До 20 січня на ел.пошту nimtegnat@ukr.net просимо надсилати матеріали вчителів з досвіду роботи на зазначену тематику. Ознайомитися з вимогами до оформлення публікацій можна на блозі конференції, сторінка Вимоги до оформлення статті. З 25 січня по 3 лютого на блозі буде проходити обговорення публікацій. До кожної публікації можна додавати коментарі, для цього потрібно увійти в свій аккаунт Google (В аккаунті Google  має відображатися справжнє прізвище та ім'я).
Усі педагоги, які надішлють матеріали на конференцію та візьмуть активну участь в обговоренні (напишуть коментарі до публікацій своїх колег), отримають сертифікати. Коментарі записуємо від свого імені. Налаштувати аккаунт Google  своїм прізвищем.
За підсумками роботи онлайн-конференції планується випуск електронного збірника з матеріалами конференції.

Немає коментарів:

Дописати коментар